الفبای کار رادیو کارا

بهره گیری از نیروهای متخصص در حوزه های نقد، مدیریت، فناوری اطلاعات، کارآفرینی و ... از نکات مثبت رادیو کارا است. تمامی توانمان را بکار میگیریم تا محتوایی با ارزش را بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

چه هدفی داریم؟

هدف اصلی ما پاسخ به پرسشهای شما بر اساس پژوهش های علمی دکتر مهدی رحیمی است. میتوانید هر سوالی در حوزه کسب و کار دارید را با ما در شبکه های اجتماعی یا از طریق سایت در میان بگذارید تا ما در پرپژپاهای آینده خودمان به آن پاسخ دهیم.

مهدی رحیمی

کارآفرین و موسس شرکت های چکادبام سبز شهر، شرکت پالیز میوه ی بهشت هورام، مجتمع گلدان سازی پیک با برند دیوار سبز و …

محمد باب الحوائجی

کارشناسی مهندسی برق-قدرت، پایه یک مهندسی برق سازمان نظام مهندسی.

قاسم آیینی

معاونت نقد و پژوهش و امور مالی رادیو کارا را بر عهده دارم.

مائده سلحشور

شاعر، دکلماتور، نقاش و خوشنویش. کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی. گویندگی، ویراستاری و برنامه ریزی رادیو کارا را بر عهده دارم.

امید مولانایی

کارشناس ارشد شبکه که در رادیو کارا معاونت فناوری اطلاعات و نشر را بر عهده دارم.

محمد رضا زارعی

مهندس عمران که طراحی گرافیک و هماهنگی را بر عهده دارم.

فرزاد صلواتی

کارشناسی فناوری اطلاعات که در رادیو کارا طراحی سایت را بر عهده دارم.

بهار عطائیان

کارشناس فناوری اطلاعات که در رادیو کارا به عنوان طراح و دیزاینر وبسایت در مجموعه فعالیت دارم/

من مهدی رحیمی هستم، دانشجوی دکترای کسب و کار دانشگاه تربیت مدرس و کارشناس ارشد معماری و کارشناس ارشد عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی عمران رو از دانشگاه صنعتی اصفهان گرفتم، بعد از ۱۸ سال تجربه ی موفق کار تیمی در شرکت مهندسین مشاور چکاد نواندیشان طرح و تاسیس برند موفق کشوری بام سبز و دیوار سبز “چکادبام” و برند پودر میوه خشک “یه بهشت” و برند تولید چوب پلاستیک “چکادچوب” و برند ساختمان های لاکچری”چکادرزیدنس”، اواسط سال ۹۹ تصمیم گرفتم از فضای پادکست استفاده کنم و یک رادیو کارآمد و پاسخگو بسازم، چون واقعا احساس می‌کردم بعد از خوندن حداقل ۴۰۰ جلد کتاب مرتبط با کارآفرینی و زمینه های اجتماعی مرتبط با آن وقت اون رسیده که با تشکیل یه تیم قوی پژوهشی این تجارب رو در اختیار جوانان هم میهنم بگذارم. مهندس فاطمه کشانی و مهندس مصطفی آزادی و مهندس داریوش شیخی و استاد قاسم آیینی و مهندس امید مولانایی و مهندس فرزاد صلواتی و مهندس محمدباب الحوایجی و مهندس محمدرضا زارعی و استاد مائده سلحشور و آقای روزبه کوثری و مهندس سعید آزادی و مهندس سیمین رضایی زنگ زدم و تیم تشکیل شد و وظایف مشخص شد و اهداف تعریف شد و سریع شروع به کار کردیم. امیدوارم ما رو تو این راه تنها نذارید.